•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2017
PNWTSRCZPTSOND
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
   
   
30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego
3/9/2017
3 września Dożynki Powiatowe w Słupcy - zapraszamy serdecznie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Oświata

         Oświata


 
   „Poławiacze Pereł” to kompleksowy program zorganizowany przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie realizowany w formule Szkoły Letniej – intensywnych wakacyjnych obozów naukowych. Wytypowani uczestnicy biorą udział w kampusach naukowych z różnych dziedzin wiedzy (np. literacko – dziennikarskim, medycznym, nowych technologii). Uzupełnieniem są zajęcia rozwoju osobistego oraz zajęcia artystyczne.
  W dniach 23-24.06.2015r. młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Słupecki: Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy,  Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie i Zagórowie, także  młodzież  z  Gimnazjum w Strzałkowie, podobnie jak  tysiące innych młodych ludzi przybyli do Warszawy na Stadion Narodowy, gdzie odbyła się Gala Jubileuszowa 10-lecia PaT. Co ważne-  było to spotkanie poświęcone profilaktyce pełnej pasji  i energii, a co za tym idzie- skutecznego działania młodego człowieka na rzecz młodego człowieka.
  19 czerwca, w Sali Herbowej odbyło się spotkanie informacyjne z dyrektorami szkół i jednostek podległych powiatowi słupeckiemu nt. możliwości finansowania oświaty w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.
  2 czerwca br. uczniowie z pięciu szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Słupeckiego wraz z pedagogami Anetą Gmachowską, Magdaleną Marszałek, Dorotą Markuszewską, Jolantą Suszką i Wojciechem Kocięckim  uczestniczyli w konferencji pt. „Bezpieczne wakacje nad wodą”, która  zorganizowana została przez Wicemarszałka RP Eugeniusza Grzeszczaka przy współudziale Grupy Specjalnej Płetwonurków Rzeczypospolitej Polskiej. Miejscem konferencji był gmach Sejmu RP w Warszawie.
  Każdy moment życia jest ciągłą przeszłością i przyszłością i każde dziś jest ciągłe wczoraj i jutro” – słowami poety Cypriana Kamila Norwida, absolwenci szkoły: Anita (Herudzińska) Kubicka – z rocznika 2004 i Jędrzej Pietrowicz – z rocznika 1991, rozpoczęli jubileuszową uroczystość.
  Ministerstwo Sportu i Turystyki, Departament Infrastruktury Sportowej przyznało środki finansowe w formie dotacji celowej – w wysokości 461.800 zł na zadania publiczne programu rozwoju regionalnej infrastruktury sportowej dla Miasta i Powiatu Słupeckiego.
  W dniu 28.04.2015r. na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka J. Piłsudskiego w Słupcy odbyły się „XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej Powiatu Słupeckiego”.
  Tegoroczni maturzyści zakończyli swoją naukę uroczyście odbierając świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej w dniu 24 kwietnia 2015 r.
  Adrianna Rudolf  oraz Barbara Dyrka z  słupeckiego Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy reprezentowały  rejon koniński na wojewódzkich eliminacjach 60 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który obył się
w Trzciance pod Piłą.
 

znaleziono: 188 artykuły na 10 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   - nastepna »