•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Czerwiec 2017
PNWTSRCZPTSOND
   
1
2
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
26
27
28
29
30
  
   
29/7/2017
XXII Ogólnopolski Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie
30/7/2017
XXII Ogólnopolski Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Przybrodzinie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
































Strona główna / Aktualności / Powiat

         Powiat



 
  Z tak zwaną „gospodarską” wizytą przybył do powiatu słupeckiego wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.
  Starostwo Powiatowe w Słupcy oraz Muzeum Archeologiczne w Poznaniu – główni organizatorzy XI Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie ustalili wyczekiwany przez wielu dwudniowy program imprezy w dniach 6-7 czerwca br.
  „Słupecki Laur Gospodarczy 2014” – o zdobycie takiego, prestiżowego tytułu po raz piąty powalczyć mogą przedsiębiorcy Powiatu Słupeckiego.
  1 marca po raz piąty obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, święto państwowe ustanowione przez Sejm RP w 2011 roku, poświęcone żołnierzom partyzantki antykomunistycznej, którzy z bronią w ręku opierali się powojennej sowietyzacji Polski.
  Kolejny sukces na swoim koncie może odnotować Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowa. Otóż we wtorek (3 marca) w Auli Uniwersytetu  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłoszono rozstrzygnięcie XX-jubileuszowej gali konkursu "Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski".
  Rok 2014 w ochronie przeciwpożarowej powiatu omówili słupeccy strażacy. W naradzie zorganizowanej w siedzibie Komendy Powiatowej wzięli udział m.in. Marszałek Eugeniusz Grzeszczak pełniący również funkcję Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Z OSP RP,  z – ca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Lech Janiak oraz Dowódca 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu płk pil. mgr inż. Mieczysław Gaudyn.
  Po raz pierwszy w tej kadencji wójtowie i burmistrzowie naszego powiatu spotkali się na zorganizowanym przez Starostę Słupeckiego Mariusza Roga posiedzeniu, które odbyło się w dniu 6 lutego w Starostwie Powiatowym w Słupcy.

znaleziono: 332 artykuły na 17 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - nastepna »