•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Marzec 2017
PNWTSRCZPTSOND
  
2
3
4
5
6
7
9
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
  
   
8/4/2017
ZSM Słupca 6-8 kwietnia IV Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty POD PATRONATEM STAROSTY SŁUPECKIEGO


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Powiat

         Powiat 
  W dniu 05.05.2015 r. odbyło się  kolejne posiedzenie Kapituły konkursowej „Słupecki Laur Gospodarczy 2014”.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w kolejnej XVI edycji konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”.
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór zgłoszeń do IX edycji „Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce”, który potrwa do 15 maja 2015 roku.
  W dniu 15 kwietnia 2015 r. w obiekcie Międzynarodowych Tragów Poznańskich  odbyła się konferencja „PROW 2014 -2020 – Nowe szanse rozwoju wielkopolskiej wsi”. W konferencji wziął udział Wicestarosta Szymon Grzywiński wraz z pracownikami Wydziału Strategii, Rozwoju
i Promocji Starostwa Powiatowego w Słupcy, przedstawicielami: Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” w Słupcy, Urzędu Miasta w Słupcy oraz Gminy Lądek.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.
  Starosta Mariusz Roga i Wicestarosta Szymon Grzywiński złożyli Posłowi Ziemi Słupeckiej Eugeniuszowi Grzeszczakowi gratulacje z racji wyboru przez Sejm RP na członka Krajowej Rady Prokuratury.
  Ostrzeżenie meteorologiczne – silny wiatr
  Dzieci i młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczego z Michalinowa odwiedzili Starostwo Powiatowe w Słupcy. Wizyta odbyła się 1 kwietnia br.
  Z tak zwaną „gospodarską” wizytą przybył do powiatu słupeckiego wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski.
  Starostwo Powiatowe w Słupcy oraz Muzeum Archeologiczne w Poznaniu – główni organizatorzy XI Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie ustalili wyczekiwany przez wielu dwudniowy program imprezy w dniach 6-7 czerwca br.
  „Słupecki Laur Gospodarczy 2014” – o zdobycie takiego, prestiżowego tytułu po raz piąty powalczyć mogą przedsiębiorcy Powiatu Słupeckiego.
  1 marca po raz piąty obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, święto państwowe ustanowione przez Sejm RP w 2011 roku, poświęcone żołnierzom partyzantki antykomunistycznej, którzy z bronią w ręku opierali się powojennej sowietyzacji Polski.
  Kolejny sukces na swoim koncie może odnotować Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowa. Otóż we wtorek (3 marca) w Auli Uniwersytetu  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłoszono rozstrzygnięcie XX-jubileuszowej gali konkursu "Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski".

znaleziono: 332 artykuły na 17 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17   - nastepna »