•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Zdrowie

         Zdrowie


 
  Weronika Wiatrowska, Wojciech Piersiala i Julia Jendrysiak to zwycięzcy organizowanego przez Stację Sanitarno Epidemiologiczną we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Słupcy konkursu plastycznego „Zapobiegaj Astmie”.
  Posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy w środę (tj. 13 maja) rozpoczęło się bardzo nietypowo. Przed Starostwo Powiatowe zajechała bowiem nowa karetka, którą ufundowały wspólnie: Powiat Słupecki, Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy życie”, Miasto i Gmina Zagórów, Mostostal, Zarząd Powiatowy PSL w Słupcy oraz Gmina Powidz, a którą oficjalnie oddano w posiadanie szpitala.
  Wybrano laureatów konkursu „Palić nie palić – oto jest pytanie”. Ich nazwiska poznamy jednak dopiero pod koniec maja podczas oficjalnych obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu.
  Powinna być noszona przez każdego i w każdej okoliczności, ułatwiając szybkie udzielenie pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia. Mowa o „Identyfikacyjnej karty grupy krwi”, którą już można wyrobić w laboratorium słupeckiego szpitala.
  W dniu 23 marca 2009 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupcy odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Stowarzyszenia ds. Walki z Nowotworami oraz chorobami Układu Oddechowego im. dr Romana Grzeszczaka w Słupcy.
  W dniu 20 marca 2009r. w Sali Herbowej Starostwa Powiatowego w Słupcy odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  Wybrano nowego dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
 
Ponad 20 osób – szkolnych koordynatorów programu edukacyjnego i pielęgniarek środowiska szkolnego – wzięło udział w zorganizowanym w środę (tj. 10 grudnia) w słupeckim Starostwie Powiatowym szkoleniu na temat programu „Wolność oddechu – zapobiegaj astmie”.

znaleziono: 149 artykuły na 8 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - nastepna »