•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Grudzien 2017
PNWTSRCZPTSOND
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
18/12/2017
Skrócony czas pracy Wydziału Komunikacji i Transportu w dniu 18 grudnia - poniedziałek


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt


Strona główna / Aktualności / Zdrowie

         Zdrowie


 
  Informacja o aktualnej sytuacji słupeckiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – to główny temat zorganizowanego w środę (tj. 6 października) w Starostwie Powiatowym posiedzenia Rady Społecznej SP ZOZ.
  Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego należącego do właściwości Powiatu Słupeckiego z zakresu ochorny i promocji zdrowia
  Wyrażenie opinii dotyczącej sprawozdania rocznego z realizacji planu finansowego i inwestycyjnego było jednym z głównych tematów posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy, które odbyło się we wtorek (tj.8 czerwca) w Starostwie Powiatowym.
  Aktualna sytuacja słupeckiego szpitala to główny temat posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy, które odbyło się w środę (tj. 26 maja) w Starostwie Powiatowym.
  Apteczki dla m.in. szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Słupeckiego ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”. Apteczki przekazano w czwartek (tj. 29 kwietnia) w słupeckim Starostwie.
  Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie” podsumowało działalność w 2009 roku. Walne zebranie członków Stowarzyszenia odbyło się w poniedziałek (tj. 22 marca) w słupeckim Starostwie Powiatowym.
  Zaopiniowanie planu finansowego i inwestycyjnego SPZOZ w Słupcy na 2010 rok czy zakupu sprzętu medycznego – to jedne z głównych tematów zorganizowanego w środę (tj. 17 lutego) w słupeckim Starostwie posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego  Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  Kilkanaście apteczek dla gimnazjów z terenu Powiatu Słupeckiego ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”. Apteczki przekazano w miniony piątek (tj. 12 lutego) w słupeckim Starostwie.
  Dzięki wspólnej inicjatywie władz Powiatu Słupeckiego i dyrekcji Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Poznaniu w czwartek (tj. 11 lutego) uroczyście otworzono Punkt Obsługi Ubezpieczonych w Słupcy. Otwarcie Punktu połączono ze spotkaniem informacyjnym na temat
Zdrowotnego Informatora Pacjenta”,  czyli  internetowego dostępu m.in. do historii i kosztów leczenia.
 
Światowy Dzień AIDS, który zorganizowano w miniony piątek (tj. 4 grudnia) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie, stał się okazją nie tyko do podsumowania całorocznych działań z zakresu profilaktyki HIV/AIDS, ale i do ogłoszenia wyników IX Powiatowej Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS.
  30 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Słupeckiego wzięło udział w  dziewiątej już Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS. Etap powiatowy zorganizowano  w czwartek (tj. 19 listopada) w słupeckim Starostwie.
  Aktualna sytuacja Samodzielnego Publicznego Zakładu opieki Zdrowotnej w Słupcy – to jeden z tematów poruszonych podczas posiedzenia Rady Społecznej SP ZOZ, które odbyło się  w miniony wtorek (tj. 10 listopada) w Starostwie Powiatowym.
  Wybrano nowy Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Słupcy. Na kolejną kadencję na fotel Prezesa Zarządu powołano ponownie Grzegorza Petrowskiego. Zjazd słupeckiego PCK odbył się w piątek (tj. 18 września) w Starostwie Powiatowym w Słupcy.
  Profilaktyka grypy – tak w skrócie można określić cel szkolenia, jakie w czwartek (tj. 17 września) w słupeckim Starostwie zorganizował Powiatowy Inspektor Sanitarny. Szkolenie adresowane było do dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu Powiatu Słupeckiego.
  Starostwo Powiatowe w Słupcy Zaprasza Mieszkańców Powiatu Słupeckiego na bezpłatne  badania MARKERA  NOWOTWOROWEGO NSE (Enolaza Swoista dla Neuronów w diagnostyce drobnokomórkowego raka oskrzeli).
  Słupecka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna przystąpiła do realizacji projektu „Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy”. W środę (tj. 26 sierpnia) w Urzędzie Miasta w Słupcy odbyła się konferencja inaugurująca, w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele władz samorządowych.
  Zgodnie z ustaleniami podjętymi na spotkaniu właścicieli aptek władzami Powiatu Słupeckiego w połowie czerwca podano próbny grafik dyżurów na miesiąc wrzesień
  Ustalenie dyżurów pełnionych rzez apteki na terenie Zagórowa w święta i dni wolne od pracy było głównym tematem spotkania, które odbyło się w miniony poniedziałek (tj. 15 czerwca) w słupeckim Starostwie Powiatowym.
  Kształtowanie właściwych postaw wobec zdrowia własnego i innych organizowany jest dla dzieci i młodzieży z całego Powiatu Słupeckiego to główny cel organizacji Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. W środę (tj. 10 marca) w Miejski  Domu Kultury  w Słupcy odbyła się jego szesnasta już edycja.
  Słupecki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej od piątku poszczycić się może certyfikatem jakości ISO 9001:2000. W miniony piątek (tj. 29 maja) uroczyście obchodzono również Dzień Pielęgniarki i Położnej.

znaleziono: 149 artykuły na 8 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - nastepna »