•  
Powiat Słupecki - Ziemia Warta Odkrycia                                     Znajdź nas na facebooku
Sierpien 2017
PNWTSRCZPTSOND
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
   
   
30/8/2017
30 sierpnia bezpłatne badania cytologiczne dla Pań z terenu Powiatu Słupeckiego
3/9/2017
3 września Dożynki Powiatowe w Słupcy - zapraszamy serdecznie


» Charakterystyka

» Historia

» Władze Powiatu

» Gminy i Miasta

» Edukacja

» Kultura

» Zdrowie

» Sport

» Turystyka i Rekreacja

» Baza noclegowa i gastronomiczna

» Imprezy

» Galeria

» Filmy

» Strategia Powiatu Słupeckiego

» Organizacje Pozarządowe

» Przedsiębiorczość
» Struktura Organizacyjna

» Jednostki Organizacyjne

» Dotacje Powiatu

» Zamówienia Publiczne

» Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego

» Mapa dojazdu

» Kontakt
Strona główna / Aktualności / Zdrowie

         Zdrowie


 
  Bezpłatne badania mammograficzne odbędą się w dniu 13 marca na Placu Starostwa Powiatowego w Słupcy w godzinach od 13.00-16.00
  9 lutego, Sala Herbowa Starostwa, członkowie Rady Społecznej SP ZOZ (Starosta Mariusz Roga – przewodniczący, Stefan Stencel, Czesław Dykszak, Waldemar Miernik, Szymon Grzywiński i Magdalena Plesińska jako przedstawiciel Wojewody Wielkopolskiego), Dyrektor SP ZOZ w Słupcy Krzysztof Stasiak, jego zastępca – Alina Nowicka oraz Główna Księgowa SP ZOZ -  Agnieszka Górska, przedstawiciele związków zawodowych, przedstawiciele Starostwa, dziennikarze…
  Uroczyste obchody Światowego dnia AIDS niosą przesłanie współczucia, nadziei, solidarności z ludźmi żyjącymi z HIV i AIDS, a także zrozumienia problemów związanych z HIV, AIDS w każdym kraju na świecie. Uroczystość ta ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na ciągle aktualny problem epidemii HIV/AIDS, ale też upowszechnienie „czerwonej kokardki” symbolu solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS.
  Wiedza młodych o HIV/AIDS
Znajomość wiedzy związanej z HIV i AIDS sprawdzono 18 listopada w Sali Herbowej naszego Starostwa w ramach XI już edycji olimpiady o tej tematyce.
 

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA

  10 czerwca b.r. w kinie „Sokolnia” odbył się XVIII Festiwal Piosenki o Zdrowiu, organizowany przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Słupcy. Festiwal Piosenki o Zdrowiu to inicjatywa o charakterze edukacyjnym, której zasadniczym przesłaniem jest połączenie atmosfery zabawy z rozpowszechnianiem i popularyzowaniem wśród dzieci i młodzieży treści prozdrowotnych, a  w szczególności zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób, nałogów, higieny osobistej oraz ochrony środowiska i ekologii.
  Zmiany w Statucie i Regulaminie Porządkowym słupeckiego szpitala były głównymi tematami trzeciego posiedzenia Rady Społecznej SPZOZ w Słupcy. Posiedzenie, które odbyło się w minioną środę (tj. 6 kwietnia) tym razem zorganizowano w lecznicy.
  Kilkadziesiąt osób wzięło udział w zorganizowanym w poniedziałek (tj. 14 marca) w słupeckim Starostwie Powiatowej szkoleniu na temat „Zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków – tzw. dopalaczy”.
  Przedstawienie informacji o aktualnej sytuacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy – to jeden z punktów posiedzenia Rady Społecznej słupeckiego szpitala, które odbyło się w czwartek (tj. 27 stycznia) w Starostwie Powiatowym.
  Podsumowaniu X Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS i etapu powiatowego wojewódzkiego konkursu na prezentację multimedialną „Nie daj szansy AIDS” poświęcone były obchody Światowego Dnia AIDS, które w Miejskim Domu Kultury w Słupcy zorganizowano w miniony czwartek (tj. 2 grudnia).
  Blisko 30 uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Słupeckiego wzięło udział w  dziesiątej już Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS. Etap powiatowy zorganizowano w poniedziałek (tj. 22 listopada) w słupeckim Starostwie.
  w sprawie wyboru ofert z zakresu: ochrony i promocji zdrowia
  Informacja o aktualnej sytuacji słupeckiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – to główny temat zorganizowanego w środę (tj. 6 października) w Starostwie Powiatowym posiedzenia Rady Społecznej SP ZOZ.
  Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego należącego do właściwości Powiatu Słupeckiego z zakresu ochorny i promocji zdrowia
  Wyrażenie opinii dotyczącej sprawozdania rocznego z realizacji planu finansowego i inwestycyjnego było jednym z głównych tematów posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy, które odbyło się we wtorek (tj.8 czerwca) w Starostwie Powiatowym.
  Aktualna sytuacja słupeckiego szpitala to główny temat posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy, które odbyło się w środę (tj. 26 maja) w Starostwie Powiatowym.
  Apteczki dla m.in. szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Słupeckiego ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”. Apteczki przekazano w czwartek (tj. 29 kwietnia) w słupeckim Starostwie.
  Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie” podsumowało działalność w 2009 roku. Walne zebranie członków Stowarzyszenia odbyło się w poniedziałek (tj. 22 marca) w słupeckim Starostwie Powiatowym.
  Zaopiniowanie planu finansowego i inwestycyjnego SPZOZ w Słupcy na 2010 rok czy zakupu sprzętu medycznego – to jedne z głównych tematów zorganizowanego w środę (tj. 17 lutego) w słupeckim Starostwie posiedzenia Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego  Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy.
  Kilkanaście apteczek dla gimnazjów z terenu Powiatu Słupeckiego ufundowało Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych i Zdarzeń Losowych „Ratujmy Życie”. Apteczki przekazano w miniony piątek (tj. 12 lutego) w słupeckim Starostwie.

znaleziono: 141 artykuły na 8 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8   - nastepna »